Opublikowano Dodaj komentarz

Jesteś kobietą? Musisz to przeczytać!

Miłych snów kochane. Miłych snów.

Ciągły stres, szybkie tempo, praca, dom. I tak codziennie. Jesteś kobietą? Dlatego musisz! Natłok obowiązków niejednokrotnie jest przytłaczający, wręcz depresyjny.

Nie tylko męska część społeczeństwa ma oczekiwania, że to właśnie na kobiecie ciąży duża część obowiązków domowych. Często to My, Kobiety, same wpędzamy się w ten koszmarny wir pracy. Bo kto inny jak nie My zrobimy to najlepiej? hmm… Zataczamy błędne koło i zapominamy o swoich potrzebach.

Niestety ten ciągły pęd po pewnym czasie zaczyna odbijać się znacznie na organizmie i zdrowiu. Działamy jak maszyna, a w głowie cały czas kotłują się myśli. Myśli, które nie pozwalają odpocząć. Nawet leżąc w łóżku układamy plan na jutrzejszy dzień. Najpierw zaległości, które pozostały w pracy, a po pracy, no cóż. W głowie układa się cała lista zakupów, bo trzeba zrobić obiad. Odebrać dzieci, posprzątać, wyprać, wyprasować itp…

No i zaczynają się kłopoty z zasypianiem i głębokim regenerującym snem!!!

Co zrobić aby uwolnić się od tego? Przede wszystkim musisz zrobić coś dobrego dla siebie. Odrzucić prześladujące Cię myśli, nierealne marzenia, wrzucić na luz i powiedzieć sobie dość!

Kobiety!!! DLATEGO czasem MUSIMY być egoistkami!!! Ja jestem i dobrze mi z tym! Kiedy moje myśli są tak głośne, że słyszy je sąsiadka, biorę dobrą książkę i ciepłą herbatę. Zamykam się i czytam. To mnie odpręża. Potem zamykam oczy i Miłych Snów…

Znajdź swój sposób, aby zrobić coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zacznij od ziołowej herbatki na bazie polskich ziół.

Tu kupisz herbatę ziołową MIŁYCH SNÓW na problemy z zasypianiem

herbata ziołowa
Dodaj komentarz