Opublikowano Dodaj komentarz

UPOMINKI ŚWIĄTECZNE – czas podziękować swoim klientom

upominkiPołowa października to już czas na przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia i zaopatrzenie się w upominki świąteczne. Niezwykle ważne jest utrzymanie dobrej relacji ze swoimi klientami. Dlatego wiele firm i instytucji traktuje okres Świąt czas podziękowania za współpracę.

Specjaliści od marketingu jednogłośnie twierdzą, że upominki świąteczne należy traktować jako element marketingu. Gdyż odbierane są przez klientów jako miły gest. Niezobowiązujący, ale pozostający w świadomości. Klienci to doceniają i podświadomie pamiętają o ofiarodawcy, kiedy mają dokonać kolejnego zakupu.

Dlatego niezwykle ważne jest czym obdarowują firmy klienta. Smycze, breloczki, długopisy stały się oklepanym gadżetem, który ląduje na stercie innych zapomnianych upominków. 

Jeśli firma zatrudnia dobrych marketingowców to zdają sobie oni sprawę z tego, że sztuką jest zostać zapamiętanym! 

Często małe, wyszukane i spersonalizowane rzeczy cieszą bardziej. Ważne, żeby każdy element tworzył klimat i nastrój. Niewątpliwie nasze produkty mają niezwykłą moc. Bo, kto nie lubi rozkoszować się smakiem pysznej gorącej herbaty lub kawy podczas świątecznej scenerii?

Od kilku lat nasza firma zajmuję się tworzeniem oryginalnych zestawów świątecznych dla firm, które obdarowują swoich współpracowników, pracowników i partnerów biznesowych. 

Nie wystawiamy i nie sprzedajemy gotowych zestawów prezentowych, gdyż każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dobieramy składniki tak, aby były oryginalne i niepowtarzalne. Żeby każdy czół się wyjątkowo.

Oferujemy wszystkie produkty, które są w całorocznej sprzedaży na naszej stronie internetowej, ale również wiele innych prestiżowych słodyczy, konfitur, miodów i soków. Stawiamy na naturalność na marki premium.

Proponujemy takie marki jak:  Spiżarnia, Anthon Berg, Cachet, Anna’s, Carletti, Cupido, Hamlet, Jacobsens, Rabistos Royales, Reber, Sorini Feletti i wiele innych niespotykanych produktów

Zainteresowane firmy zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@herbacianawyspa.pl 

Proponujemy, również personalizację produktów poprzez umieszczenie logo na opakowaniu. 

Dodaj komentarz